Pagalba

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Prekių pristatymas Lietuvos paštu:
Prekes Lietuvos teritorije pristatome Lietuvos paštu. Prekes siunčiame registruotu, pirmenybiniu paštu, tai suteikia jums ir mums greitą ir užtikrintą pristatymo garantiją.

Prekės Lietuvoje jus pasiekia iki 3 darbų dienų (jeigu nenurodomas kitas pristatymo terminas prie prekės) nuo pateikto termino prie prekės aprašymo.

Jei siunta užtrunka ilgiau nei nurodyta, prašome su mumis susiekti elektr. paštu info@maskes.lt ir mes jums suteiksime papildomą informaciją apie siuntos buvimo vietą arba pateiksime registracijos numerį, su kuriuo jus galėsite stebėti savo siuntos išsamesnę informaciją. Savo siuntą galėsite stebėti šioje nuorodoje: http://www.post.lt/lt/index.html?id=1241 įvedę siuntos kodą.

Siuntą jums pristatys į namus arba paštininkas paliks informacinį pranešimą apie siuntos gavimą, kuri turėsite atsiimti savo pašte, pašto adresas bus nurodytas informaciniame lapuke.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Pirkdami mūsų elektroninėje parduotuvėje jūs visada turite teisę prekę grąžinti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus arba atlikti prekės pakeitimą

Jei prekė jums netiko ir norėtumėte ją grąžinti arba pakeisti, prašome per 5 dienas nuo užsakymo pateikimo išsiūsti ją atgaliniu adresu ir elektr. paštu info@maskes.lt mus informuoti apie grąžinimą arba keitimą.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės
Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos
Prekė turi likti su visomis prikabintomis etikėtemis

„Maskės“ kolektyvas įsipareigoja gavęs grąžinimą ir apžiūrėjęs prekę ar ji atitinka visus grąžinimo kriterijus grąžinti Jums pinigus per 48val. į Jūsų sąskaitą. Pinigai yra grąžinami tik už prekę, pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami.

Keičiant prekę rekomenduojame informuoti mus elektr. paštu į kurią prekę norėtumėte pakeisti, kad galėtume jums rezervuoti šią prekę kaip keitimą. Jei keičiamos prekės vertė yra mažesnė nei prekės kurią norite gauti pakeitimui, skirtumą turite primokėti, jei prekės vertė yra didesnė mes grąžinsime jums skirtumą.

Grąžinamas/ keičiamas prekes rekomenduojame siusti registruotu paštu.

 

PREKIŲ APMOKĖJIMAS

Pirkinių krepšelyje paspausti „Apmokėti“, atsidarius naujam langui pasirinkti „Elektroninė bankininkystė“, pasirenkate savo banką ir įvedate intenetinės bankininkystės duomenis. Galite pasirinkti internetinės bankininkystės prisijungimo tipą: a) kodų kortelė b) kodų generatorius c) mobilus parašas.

Įvedus internetinės bankininkystės duomenis automatiškai padaromas pavedimas už prekę (-es) el. parduotvei.